Hemen Ara
Whatsapp

About.

ANTALYA WEB TASARIM

Sanal dünyaya açılan pencereniz olan web sitenizin tasarımı, kurumsal kimliğinizi bizzat yansıtan en büyük kozunuzdur. Müşterilerinizin firmanız hakkında fikir sahibi olmak istediklerinde danışacağı ilk kaynak olan web siteniz ne kadar profesyonel tasarlanırsa o kadar başarıya ulaşacaktır.

Turka Yazılım bir web projesi tasarımında şunlara dikkat eder:

*Bize göre bir web tasarımı estetik olmalıdır. Tasarım denilince akla ilk gelen görselliktir. Görselliği düzgün, sade ve estetik olan bir web sitesi her zaman daha avantajlıdır. Karmaşık, göz yoran tasarımlar tüketiciyi yorar, kafa karışıklığı ve dikkat dağınıklığına sebep olur. Tasarımda kullanılan renkler, imajlar ve grafikler birbirleri ile uyum içerisinde olmalıdır. Site içinde yer alan öğelerin dizilimi de son derece önemlidir. Her bir butonun yerleşiminin ince hesaplarla düşünülüp tasarlanması önemlidir.

*Site içeriği son derece önemlidir. Gereksiz kalabalığa yer vermeyen, tüketicide merak uyandıran, akıcı bir dille hazırlanmış bir içerik sitenizi başarıya taşıyacaktır.

*Fonksiyonel olmalıdır. Ne kadar kalabalık içerik o kadar iyi demek değildir. Tüketicinin ihtiyaçlarını kolayca giderebileceği, dilediği ürün hakkında kolaylıkla bilgiye ulaşabileceği tasarım ve içerikler gerekmektedir.

Biz Turka Yazılım olarak; firmanızı ön plana çıkaracak, tasarımı ile de göz dolduracak ve fark yaratacak web siteleri tasarlıyoruz.