Hemen Ara
Whatsapp

SocialMedia.

FACEBOOK ,INSTAGRAM ve DİĞER SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ


FACEBOOK REKLAM PAKETİ


Markanızın sosyal medya platformlarında daha aktif olmasını istiyorsanız Facebook ve Instagram reklamları ile potansiyel hedef kitlenizle etkileşime geçerek hem marka bilinirliğinizi hem de marka itibarınızı arttırabilirsiniz. Markanız yada ürününüzle ilgili insanlara ulaşmanın en etkili yollarından biri Facebook reklamlarıdır. Facebook Reklamları yeni müşteriler bulmak ve marka sadakati oluşturmak için son derece güçlü bir araçtır. Yaklaşık 2 milyar insan kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook kullanıyor, bu kitleden sizin için en doğru hedeflemeyi yaparak reklamlarınızın hemen yayınlanması için Turka Yazılım reklam paketlerinden uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.


INSTAGRAM REKLAM PAKETİ


Markanızın sosyal medya platformlarında daha aktif olmasını istiyorsanız Facebook ve Instagram reklamları ile potansiyel müşterilerinizle etkileşime geçerek hem marka bilinirliğinizi hem de takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Instagram’da reklamlarınızı yayınlamak çok kolay,Turka Yazılım'ın Instagram Reklam Paketi ile Instagram’da reklam verin.Bilinirliğinizi arttıralım. Instagram reklamları ile hedef kitlenize pazarlama yöntemlerinizi uygulayın. Markanız yada ürününüzle ilgili insanlara ulaşmanın en etkili yollarından biri Instagram reklamlarıdır. Instagram Reklamları yeni müşteriler bulmak ve marka sadakati oluşturmak için son derece güçlü bir araçtır,günümüz koşullarında instagram gibi görsel araçlar daha çok önem kazanmaktadır. Yaklaşık 2 milyar insan kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook ve Instagram kullanıyor, bu kitleden sizin için en doğru hedeflemeyi yaparak reklamlarınızın hemen yayınlanması için Turka Yazılım reklam paketlerinden uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.


Online İtibar yönetimi


Markayı doğru hedef kitle ile buluşturmak, potansiyel hedef kitleyi markaya kazandırabilmek adına markanın dijital platformlarda ihtiyaç duyduğu algı ve itibar yönetimini gerçekleştirmek için en etkili iletişim yolunu belirliyor, stratejiyi en iyi anlatacak yazılı ve görsel dili geliştiriyoruz.