Hemen Ara
Whatsapp

About.

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ?Turka Yazılım olarak yazılım sektöründe 15 yıllık bir deneyime sahibiz. Dinamik kadromuz ile web dünyasındaki en son gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yazılım ve sistem çözümleri konusunda uzmanlığımızın yanı sıra, son yıllarda büyük başarı ve gelir getiren E-ticaret kanalında da firmalara destek veriyoruz. Satışlarınızı artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Turka Yazılım olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda beklenti ve gereksinimlerinize göre özel yazılım üretiyoruz. Kurumunuza özel yazılımları geliştirmeden önce gerekli analizleri yazıyoruz, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve kurumunuza özel yazılım çözümleri geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz bu özel yazılımlar sayesinde kurumun performans ve verimliliği artıyor, is akışları arasındaki denetim güçleniyor, daha kaliteli bir üretime sağlanıyor, maliyetleriniz azalarak kâr oranınız artıyor.  Turka Yazılım, kuruma özel olarak tasarladığı yazılımları, etkin bir teknik destek ile sürekli olarak geliştirir. Siz de kurumunuzun ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak özel bir yazılıma sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

MİSYONUMUZ


Firmalara yazılım, tasarım ve destek çözümleri sunuyoruz. Bunu yaparken de her zaman ulaşabileceğiniz, çözüm odaklı ve iş bitirici dinamik bir takım olduğumuzu yaptıklarımızla size kanıtlıyoruz.

VİZYONUMUZ


Sistem ve yazılım sorunlarınız/ihtiyaçlarınız için en hızlı çözümleri üretirken firmanızın verimliliğini ve bilinirliğini artırma çabası içindeyiz. Zamanınızı verimli kullanıp, kârlılığınızı artırmak için destek sağlıyoruz. En iyi hizmeti, en ekonomik ve en profesyonel şekilde alabilmeniz için çalışıyoruz.

FİRMA DEĞERLERİMİZ


Biz Turka Yazılım olarak firmalara karşı saygı, profesyonel yaklaşım, firma bilgilerinin gizliliği esası, kolay ulaşılabilir olmak, çözüm odaklı yaklaşım, bilimsel katılım, değişen teknoloji dünyasına uyum, firmalar ile güvene dayalı işbirliği gibi değerlerimize kuruluşumuzdan bu yana sadık kaldık. Gelecekte de başarının bu değerlere bağlı olacağının bilincindeyiz.